انتشارات مرسل از سال 1369 فعاليت خود را آغاز و تاكنون بيش ازصدهاعنوان كتاب در زمينه هاي مختلف از جمله روانشناسي، دين، زبان، پزشكي، ادبيات، تاريخ و كودك چاپ و منتشر نموده است.ضمن مسرت از اينكه از سايت ما ديدن مي فرماييد خواهشمند است كه از نظرات خود در خصوص كتب مارا مطلع فرماييد.این وب سایت به معرفی کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات و نیز مولفین آن می پردازد. ضمنا در بخش اخبار سایت می توانید به آخرین اخبار انتشارات دسترسی داشته باشید.

سخن مدير مسئول

در يكي از روزهاي به‌ياد ماندني مهرماه 1369 در هيئت نظارت بر مراكز فرهنگي معاونت فرهنگي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي تصويب شد كه نشر مرسل با شماره پروانه 672 به مديريت حسينعلي پورمدني به فعاليت بپردازد.
... و اين سرآغازي شد پرخاطره و شورانگيز براي جواني 25 ساله كه نه‌تنها خود به اعتلاي فرهنگ اسلامي و ايران عشق مي‌ورزيد’.  بلكه نياكان او همه عالمان دين بودند و از ديرباز ستون خيمه علم و دانش را در ايران اسلامي به‌خصوص خطه كاشان برافراشته نگه داشته بودند.
باري، دانه‌اي كه آن زمان در دل كوير و بهشت فرهنگ و تمدن ايران‌زمين جاي گرفت، با قطره قطره عشق و همت و پايمردي اين جوان آبياري گرديد تا به نهالي اميدآفرين و آنگاه به طوبايي ثمربخش تبديل شد، به‌گونه‌اي كه خود او نيز با كمال ناباوري از اين حركت سترگي كه به آن دست يازيده در تعجب است و از اين ‌كه توفيق يافته تا اين چشمه جوشان را فراراه تشنگان فرهنگ و انديشه قرار دهد خداوند را شاكر.
شكي نيست كه اين مهم نتيجه‌ي حسن همكاري و همراهي مؤلفان گرامي، خوانندگان محترم، كليه دست‌اندركاران عزيز و خدوم صنعت نشر، كتاب و كتابخواني و نیز همكاران گرامي انتشارات مرسل است و اميدوارم كه با همكاري اين بزرگواران روزبه‌روز اين شجره طيبه پرثمرتر گردد
.
برچسب ها :
معرفی انتشارات مرسل کاشان , درباره نشر مرسل ,


سایت جدید

دفتر سیمی

پیج اینستا مرسل

پیگیری خرید

ورود کاربران

نام کاربري:

رمز عبور:


سبد خرید شما
جمع کل:0 ريال
تکمیل خرید