در این جلسه علاوه بر اظهار نظرهای مسئولین شهر آقای حسینعلی پورمدنی مواردی را از اوضاع فرهنگی کاشان به ویژه اوضاع نشر در کاشان به اطلاع آقای سید عباس صالحی رساند. وی خواستار ارتقاء اداره ارشاد کاشان به اداره ویژه شد و نیز به برگزاری نمایشگاه استانی و نیز نمایشگاه یاد یار مهربان در کاشان تاکید کرد. ایشان در سخنانش به کمبود فضاهای فرهنگی جهت برگزاری نمایشگاه های دائمی کتاب و نمایشگاه های هنری تاکید کرد. همچنین ایشان درخواست کرد که مجتمع نیمه ساز واقع در جاده قمصر تغییرکاربری داده و مجتمع فرهنگی به داخل شهر منتقل شود.

در این جلسه مقرر شد که نمایشگاه کتاب یاد یار در کاشان برگزار گردد.

 


ادامه مطلب
با شروع طرح تابستانه کتاب در کتابسرای مرسل کاشان این کتابسرا کتب خود را با 30 درصد تخفیف  در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. قابل توجه اینکه از ابتدا استقبال شایانی از این طرح صورت گرفته است.

 


ادامه مطلب
نمایشگاه بیست و نهم در حالی به کار خود پایان داد که ناشرین و دست اندرکاران نمایشگاه فضای جدیدی را تجربه کردند، از منظر اکثر ناشران تغییر محل نمایشگاه با همه صعود و فرود هایی که داشت، کاری شایسته و بایسته بود و پس از سال ها، استفاده از نمایشگاه شهر آفتاب و فضای مناسب آن بسیار مود توجه مردم نیز واقع گشت.

استقبال گسترده مردم از این نمایشگاه خود گواه بر این است که علی رغم پیش بینی هایی که می شد این نمایشگاه توانست به خوبی به کار خود پایان دهد ، غیر استاندارد بودن اماکن نمایشگاهی و غیر اصولی بودن مکان های برپایی نمایشگاه، خود از زیر ساخت هایی بود که تا به حال نادیده گرفته می شد.

در این راستا استقبال از نشر مرسل نیز به عنوان ناشر با سابقه درخشان و شناخته شده از اهمیت ویژه ای برخوردار بود. مخاطب شناسی، رعایت موازین نشر و تعداد منشورات، برخورد مناسب با مشتریان و غرفه آرایی مناسب از ویژگی هایی است که این ناشر مخصوصا در سال های اخیر به آن همت گماشته است و باعث شده که این ناشر شهرستانی با وجود تنگناهایی که با آن روبروست در میان دیگر ناشران حتی از ناشرانی که در مراکز استان ها فعالیت دارند خوش بدرخشد.

 


ادامه مطلب
به گفته مدير كتابسراي مرسل طرح عيدانه كتاب كه از 25 اسفند ماه لغايت 15 فروردين 95 انجام مي گيرد، هر شخصي با ارائه شماره ملي خود مي تواند از 20 % تخفيف تخصيص يافته از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي بهره مند گردد و انتشارات مرسل نيز علاوه بر تخفيف فوق 10 تا 20 درصد تخفيف ويژه ايام نوروز و ميلا با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) در نظر گرفته است.

لذا در كتابسراي مرسل كتاب با 30 تا 40 درصد تخفيف عرضه مي گردد.


ادامه مطلب

برچسب ها :
كتابسراي مرسل ,
در این نمایشگاه ها که در 4 مرکز از مراکز گردشگری کاشان برپا گردیده است، کتاب های انتشارات مرسل و دیگر ناشران فعال کاشان با تخفیف ویژه به گردشگران شهر تاریخی کاشان عرضه می گردد.

در این نمایشگاه ها از چاپ جدید راهنمای سیاحتی کاشان که به همراه نقشه گردشگری کاشان چاپ گردیده است، استقبال شایانی صورت گرفته است.


ادامه مطلب

برچسب ها :
كتابسراي مرسل ,

برچسب ها :
طرح عيدانه كتاب راهنمای سیاحتی کاشان , نقشه گردشگری کاشان , مراکز تفریحی کاشان ,
علی محمد بیدارمغز مقارن با تحصیل در مقطع علوم سیاسی دانشگاه تهران، دوران حرفه ای خود را با کارآموزی در خبرگزاری پارس(بعد از انقلاب اسلامی- ایرنا) آغاز کرد و از آن زمان تاکنون همه امور رسانه از جمله خبرنگار و خبرگزار، نویسنده، دبیر خبر، سردبیری نشریه، ریاست روابط عمومی، مصاحبه شونده و مصاحبه کننده طی کرده، هنوز هم دست به قلم است و مصاحبه می کند.

بیدارمغز علاوه بر صدها مصاحبه رسانه ای، تاکنون چندین کتاب از جمله کتاب حاضر، ارتباطات غیرکلامی، عطریات و چای تألیف و منتشر کرده است. چند کتاب دیگر از جمله ارتباطات کلامی و غیرکلامی، آداب سفر و سفره در اسلام و در سایر فرهنگها، آیین کامل لباس، آداب شرکت در مراسم و مهمانی های رسمی و فن بیان در دست ویرایش یا تحریر دارد. 

کتاب جدید «تشریفات در مدیریت ارتباطات»  عمدتاً بر روی مهارت های عالی ارتباطی تکیه دارد، مهارت هایی که در  ارتباطات انسانی در جوامع پیشرفته کنونی و جنبه کاربردی آن بسیار مشهود است. به علاوه، نظر به اهمیت آداب میز در مذاکرات امروزین، بخشی از کتاب به آداب میزبانی و مهمانی اختصاص یافته است.

این اثر در 452 صفحه و قطع وزیری به قیمت 25000 تومان به بازار نشر ارائه گردیده است.

لینک خرید اینترنتی کتاب:

راهبرد تشریفات در مدیریت ارتباطات

 

 ادامه مطلب

برچسب ها :
كتابسراي مرسل ,

برچسب ها :
طرح عيدانه كتاب راهنمای سیاحتی کاشان , نقشه گردشگری کاشان , مراکز تفریحی کاشان ,

برچسب ها :
کتاب بیدارمغز , کتاب تشریفات ,
مولفین: ابوالفضل فتاحی، علیرضا آقایی
دینامیک گاز ها یکی از مفاهیم مهم رشته ای هوا فضا و مکانیک می باشد. این کتاب شامل حل مسایل ده فصل ابتدایي دینامیک گازها تألیف جان می باشد. در حل مسایل سعی شده است به تمام جزئیات و روش حل اشاره شود. همچنین تلاش شده است روند حل مسایل مشابه یکسان باشد تا دانشجو دچار سردرگمی در حل مسایل نشود. در ابتدای هر فصل نکات کلیدی و مهم درس همراه با مثال به عنوان یک منبع مناسب جهت مرور و حل مسایل آورده شده است. در انتهای کتاب نیز جداول مورد نیاز حل مسایل ارائه شده است.

 


ادامه مطلب


کانال تلگرام مرسل

پیگیری خرید

ورود کاربران

نام کاربري:

رمز عبور:


سبد خرید شما
جمع کل:0 ريال
تکمیل خرید