🔻کتاب‌سرای مرسل  میزبان «مصطفی جوادی» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان و جمعی از اهالی فرهنگ بود.

⚡️کتاب دوستان کاشان، همزمان با روز کتابگردی در سراسر کشور، به این کتاب‌سرا رفتند.

⚡️روز کتابگردی با ابتکار «احمد مسجد جامعی» عضو شورای اسلامی شهر تهران و وزیر پیشین ارشاد اسلامی دولت اصلاحات برگزار برگزار می‌شود. در این روز اهالی فرهنگ و هنر با حضور در کتابفروشی های شهر با کتاب‌فروشی‌ها از تلاش آنان در اشاعه فرهنگ کتابخوانی تقدیر می‌کنند.

⚡️جوادی در جمع پرسنل کتابسرای مرسل ازظرفیت بوجود آمده در پخش و عرضه کتاب توسط این کتابسرا و از فعالیت‌های این مرکز در بر پایی نمایشگاه‌های کتاب در مراکز آموزشی، درمانی و پایگاه های بسیج تشکر کرد.

 ⚡️کتابفروشی مرسل امسال میزبان طرح پاییزه کتاب هم هست و برای همین کتاب های این کتاب فروشی با 30 درصد تخفیف با مشتریان عرضه می‌شود.

⚡️این کتاب‌سرا به نشر مرسل وابسته است و به عرضه محصولات فرهنگی از جمله کتاب و نوشت افزار می پردازد.

⚡️این مرکز فرهنگی به مناسبت هفته کتاب درکانون فرهنگی الزهرا آموزش و پرورش کاشان نمایشگاهی ترتیب داد که دانش آموزان حدود 70 کلاس از مدارس کاشان از این نمایشگاه کتاب بازدید کردند.

⚡️اخیرا هم مرسل  با همکاری کانون فرهنگی امام حسین، بسیج مسجد امام خمینی، بسیج طاهر آباد، دبستان‌های محمد رسول الله، دخترانه شاهد، الزهرا وحسابی نمایشگاهه‌ای کتابی در این مراکز برپا کرده است.
در این جلسه علاوه بر اظهار نظرهای مسئولین شهر آقای حسینعلی پورمدنی مواردی را از اوضاع فرهنگی کاشان به ویژه اوضاع نشر در کاشان به اطلاع آقای سید عباس صالحی رساند. وی خواستار ارتقاء اداره ارشاد کاشان به اداره ویژه شد و نیز به برگزاری نمایشگاه استانی و نیز نمایشگاه یاد یار مهربان در کاشان تاکید کرد. ایشان در سخنانش به کمبود فضاهای فرهنگی جهت برگزاری نمایشگاه های دائمی کتاب و نمایشگاه های هنری تاکید کرد. همچنین ایشان درخواست کرد که مجتمع نیمه ساز واقع در جاده قمصر تغییرکاربری داده و مجتمع فرهنگی به داخل شهر منتقل شود.

در این جلسه مقرر شد که نمایشگاه کتاب یاد یار در کاشان برگزار گردد.

 


ادامه مطلب
با شروع طرح تابستانه کتاب در کتابسرای مرسل کاشان این کتابسرا کتب خود را با 30 درصد تخفیف  در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. قابل توجه اینکه از ابتدا استقبال شایانی از این طرح صورت گرفته است.

 


ادامه مطلب
نمایشگاه بیست و نهم در حالی به کار خود پایان داد که ناشرین و دست اندرکاران نمایشگاه فضای جدیدی را تجربه کردند، از منظر اکثر ناشران تغییر محل نمایشگاه با همه صعود و فرود هایی که داشت، کاری شایسته و بایسته بود و پس از سال ها، استفاده از نمایشگاه شهر آفتاب و فضای مناسب آن بسیار مود توجه مردم نیز واقع گشت.

استقبال گسترده مردم از این نمایشگاه خود گواه بر این است که علی رغم پیش بینی هایی که می شد این نمایشگاه توانست به خوبی به کار خود پایان دهد ، غیر استاندارد بودن اماکن نمایشگاهی و غیر اصولی بودن مکان های برپایی نمایشگاه، خود از زیر ساخت هایی بود که تا به حال نادیده گرفته می شد.

در این راستا استقبال از نشر مرسل نیز به عنوان ناشر با سابقه درخشان و شناخته شده از اهمیت ویژه ای برخوردار بود. مخاطب شناسی، رعایت موازین نشر و تعداد منشورات، برخورد مناسب با مشتریان و غرفه آرایی مناسب از ویژگی هایی است که این ناشر مخصوصا در سال های اخیر به آن همت گماشته است و باعث شده که این ناشر شهرستانی با وجود تنگناهایی که با آن روبروست در میان دیگر ناشران حتی از ناشرانی که در مراکز استان ها فعالیت دارند خوش بدرخشد.

 


ادامه مطلب
به گفته مدير كتابسراي مرسل طرح عيدانه كتاب كه از 25 اسفند ماه لغايت 15 فروردين 95 انجام مي گيرد، هر شخصي با ارائه شماره ملي خود مي تواند از 20 % تخفيف تخصيص يافته از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي بهره مند گردد و انتشارات مرسل نيز علاوه بر تخفيف فوق 10 تا 20 درصد تخفيف ويژه ايام نوروز و ميلا با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) در نظر گرفته است.

لذا در كتابسراي مرسل كتاب با 30 تا 40 درصد تخفيف عرضه مي گردد.


ادامه مطلب

برچسب ها :
كتابسراي مرسل ,


سایت جدید

دفتر سیمی

پیج اینستا مرسل

پیگیری خرید

ورود کاربران

نام کاربري:

رمز عبور:


سبد خرید شما
جمع کل:0 ريال
تکمیل خرید