ديدار مدير مسئول انتشارات مرسل و سيلك كاشان با رياست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي نطنز و سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي كاشان
اين ديدار كه در روز چهارشنبه 3/10/1393 با حضور حسينعلي پورمدني مدير مسئول نشر مرسل و خانم ز. پورمدني مدير مسئول نشر سي الك و مدير كتابسراي مرسل انجام گرفت ضمن تبريك انتصاب جناب آقاي مشربي به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي كاشان گوشه اي از مسائل و مشكلات ناشران و كتاب فروشان كاشان با ايشان مطرح گرديدادامه مطلب
محسن شاطريان رييس دانشکده منابع طبيعي و علوم زمين دانشگاه کاشان در سه شنبه شب گفت و گو با خبرنگاران گفت: شهر يا جامعه‌ اسلامي معطوف به اصول و مباني و نوعي نگرش خاص نسبت به هستي، طبيعت، انسان، آخرت و خدا است و اين مباني و اصول اساساً ويژگي‌ها و خصلت‌هاي شهر اسلامي را توضيح مي دهد.
 
 

ادامه مطلب
انتشارات مرسل از چه سالی فعالیت خود را شروع کرده است ؟

انتشارات مرسل از سال 1369 با چاپ کتاب هایی از مرحوم آیت ا... العظمی مدنی کاشانی ( ره ) فعالیت خود را شروع و حدود 23 سال است که مشغول به فعالیت می باشد که در دوره های فعالیت خود فراز و نشیب هایی داشته و از سال 1380 به صورت جدی تری مشغول به فعالیت بوده و هر سال نسبت به سال های قبل فعالیت گسترده تری انجام داده است .


ادامه مطلب
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در مراسم تجلیل که  علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سیدعباس صالحی، معاون فرهنگی وزیر ارشاد و رییس بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و مقامات ارشد فرهنگ و هنر، دکترحسن روحانی، رییس‌جمهور، را همراهی می کردند از ناشران برگزیده سال و ناشران برگزیده بخش ویژه با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.ادامه مطلب
مدیر مسئول انتشارات مرسل با بیان اینکه در حوزه فرهنگ نمی توان دستور العملی و بخشنامه ای عمل کرد؛ خواستار سپردن این مهم به اهل آن شد.

«حسین علی پور مدنی » روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا ممیزی را در شان کشور ندانست و گفت : اصول ، چارچوب و بخشنامه خاصی در این زمینه وجود ندارد و تکلیف ناشر و مولف مشخص نیست.


ادامه مطلب
دو عنوان از کتب مرسل در آخرین دوره انتخاب کتاب های آموزشی و تربیتی رشد توسط داوران و کارشناسان دبیرخانه سامان دهی منابع آموزشی و تربیتی دفتر تکنولوژی آموزشی و کمک آموزشی وزارت آموزش و پرورش مناسب و مرتبط با برنامه درسی شناخته و برگزیده گردید.


ادامه مطلب


کانال تلگرام مرسل

پیگیری خرید

ورود کاربران

نام کاربري:

رمز عبور:


سبد خرید شما
جمع کل:0 ريال
تکمیل خرید