در این نمایشگاه ها که در 4 مرکز از مراکز گردشگری کاشان برپا گردیده است، کتاب های انتشارات مرسل و دیگر ناشران فعال کاشان با تخفیف ویژه به گردشگران شهر تاریخی کاشان عرضه می گردد.

در این نمایشگاه ها از چاپ جدید راهنمای سیاحتی کاشان که به همراه نقشه گردشگری کاشان چاپ گردیده است، استقبال شایانی صورت گرفته است.
برچسب ها :
راهنمای سیاحتی کاشان , نقشه گردشگری کاشان , مراکز تفریحی کاشان ,
علی محمد بیدارمغز مقارن با تحصیل در مقطع علوم سیاسی دانشگاه تهران، دوران حرفه ای خود را با کارآموزی در خبرگزاری پارس(بعد از انقلاب اسلامی- ایرنا) آغاز کرد و از آن زمان تاکنون همه امور رسانه از جمله خبرنگار و خبرگزار، نویسنده، دبیر خبر، سردبیری نشریه، ریاست روابط عمومی، مصاحبه شونده و مصاحبه کننده طی کرده، هنوز هم دست به قلم است و مصاحبه می کند.

بیدارمغز علاوه بر صدها مصاحبه رسانه ای، تاکنون چندین کتاب از جمله کتاب حاضر، ارتباطات غیرکلامی، عطریات و چای تألیف و منتشر کرده است. چند کتاب دیگر از جمله ارتباطات کلامی و غیرکلامی، آداب سفر و سفره در اسلام و در سایر فرهنگها، آیین کامل لباس، آداب شرکت در مراسم و مهمانی های رسمی و فن بیان در دست ویرایش یا تحریر دارد. 

کتاب جدید «تشریفات در مدیریت ارتباطات»  عمدتاً بر روی مهارت های عالی ارتباطی تکیه دارد، مهارت هایی که در  ارتباطات انسانی در جوامع پیشرفته کنونی و جنبه کاربردی آن بسیار مشهود است. به علاوه، نظر به اهمیت آداب میز در مذاکرات امروزین، بخشی از کتاب به آداب میزبانی و مهمانی اختصاص یافته است.

این اثر در 452 صفحه و قطع وزیری به قیمت 25000 تومان به بازار نشر ارائه گردیده است.

لینک خرید اینترنتی کتاب:

راهبرد تشریفات در مدیریت ارتباطات

 

 

برچسب ها :
راهنمای سیاحتی کاشان , نقشه گردشگری کاشان , مراکز تفریحی کاشان ,

برچسب ها :
کتاب بیدارمغز , کتاب تشریفات ,
مولفین: ابوالفضل فتاحی، علیرضا آقایی
دینامیک گاز ها یکی از مفاهیم مهم رشته ای هوا فضا و مکانیک می باشد. این کتاب شامل حل مسایل ده فصل ابتدایي دینامیک گازها تألیف جان می باشد. در حل مسایل سعی شده است به تمام جزئیات و روش حل اشاره شود. همچنین تلاش شده است روند حل مسایل مشابه یکسان باشد تا دانشجو دچار سردرگمی در حل مسایل نشود. در ابتدای هر فصل نکات کلیدی و مهم درس همراه با مثال به عنوان یک منبع مناسب جهت مرور و حل مسایل آورده شده است. در انتهای کتاب نیز جداول مورد نیاز حل مسایل ارائه شده است.

 


ادامه مطلب
چاپ دوم کتاب بوستان اشک (زیارت عاشورا به همراه ترجمه منظوم)

اثر مهندس علی بوستانی طاهری و با مقدمه استاد شهاب تشکری آرانی منتشر شد.

چاپ دوم این کتاب که با صفحه بندی جدید و با خوشنویسی آقای صابر عظیمی طاهری به بازار نشر راه یافت از استقبال چشمگیری برخوردار بود.


ادامه مطلب
این کتاب، برای درمان سخت‌ترین دردها و نومید‌ترین دردمندان نوشته شده است: برای آخر خطی‌ها، برای آنهایی که غصه‌ي بی‌پایان و خودخوری شدید عاقبت کارشان را به خودزنی می‌رساند؛


ادامه مطلب


دفتر سیمی

پیج اینستا مرسل

پیگیری خرید

ورود کاربران

نام کاربري:

رمز عبور:


سبد خرید شما
جمع کل:0 ريال
تکمیل خرید